×
banner
NewsLatter

חייגו : 072-3945422

  img
  Arbic Russian English
  cover cover

  שומעים אותך היטב

  לפרטים לחץ כאן


  אודות מהלב


  מהלב – המרכז הישראלי לנגישות בתקשורת, הוקמה ביוזמת הג'וינט, ארגוני הגג של הנכים ובסיוע חברת קילים אלקטרוניקה. המרכז הוקם כפרוייקט, שמטרתו נגישות ואספקת אביזרי עזר ללקוי שמיעה בישראל. הפיקוח וההנחיה נעשו באמצעות מומחים מתחום האודיולוגיה והאקוסטיקה ועל בסיס מודלים בתחום אביזרי העזר לשמיעה המונהגים באירופה ובארצות הברית.

  חברת קילים אלקטרוניקה ,החברה מובילה בארץ זה 65 שנים ועוסקת בתחום ההגברה והתאורה, נרתמה להקמת המרכז ולהפעלתו תוך לימוד מעמיק של הנושא. נלמדו הנתונים ונקבעו קריטריונים לתצורת המרכז על מנת שיתאים לאוכלוסיית לקוי השמיעה המגוונת בארץ. כל זאת תוך שמירת קשר רצוף עם המרכזים בעולם ועם היצרנים המובילים בתחום זה. בתהליך למידת הענף הלאומי והבינלאומי נקבעו יסודות השירות של החברה ונקבעו התקנים עבור אביזרי העזר לשמיעה על פי תקני ה- ADA העולמיים.

  במדינת ישראל כיום כ- 600,000 אנשים לקויי שמיעה בגילאים שונים ובעלי ירידות שמיעה ברמות שונות. מכשירי השמיעה אינם נותנים מענה מושלם לצורכי האנשים לקויי השמיעה בעת שמיעת הרצאות, צפייה בטלוויזיה או במענה לטלפון. מהלב הוקמה מתוך הצורך להשלים את תפקוד המכשירים או להחליפם בציוד עזר לשמיעה. אנשים מבוגרים מתקשים בתפעול מכשירי השמיעה או שמכשירי השמיעה אינם מותאמים עבורם, מבקשים למצוא פתרונות פשוטים יותר בצורת מגברים אישיים או בציוד עזר אחר לשמיעה. המטרה, שנקבעה  ע"י חברת מהלב, היתה מתן פתרונות טכניים והדרכתיים לשילוב אנשים עם לקות בשמיעה בקהילה והגברת יכולתם להשתלב במשפחה, במקום העבודה, בלימודים, במופעי בידור ובחופשות.

  אוכלוסיית היעד של חברת מהלב הינה אוכלוסיית החרשים, אוכלוסיית החרשים – עיוורים, כבדי השמיעה ולקויי הדיבור בכל קבוצות הגיל. כמו כן מספקת חברת מהלב מערכת שמע וציוד הגברה לאנשים פרטיים ולגופים ציבוריים.

  החברות, שנבחרו לספק את הציוד הדרוש ללקויי השמיעה, נבחנו בקפידה כך שמוצריהם יתאימו לתקנים הבינלאומיים והמקומיים בישראל. תקנים אלה צריכים לעמוד בדרישות הצרכנים לגבי איכות המוצרים, האפקטיביות שלהם והאפשרויות שלהם להיות נתונים לשיפורים. עד היום נבחנים המוצרים של  החברות שנבחרו ומוצרים של חברות נוספות על פי קריטריונים אלה. כל זאת על מנת לספק מענה הולם ומתקדם יותר לצרכים של אוכלוסיית לקויי השמיעה בישראל. החברות שנבחרו הינן מהמובילות בעולם בתחום אביזרי העזר לשמיעה ומיוצגות בלעדית ע"י מהלב בישראל. מהלב קשובה בכל העת להתפתחויות בתחום אביזרי העזר לכבדי שמיעה ודואגת להביא בפניי הצרכנים הישראלים את מיטב הציוד החדיש והאיכותי ביותר בעולם. כמו כן, בשיתוף עם החברות היצרניות, מפתחת מהלב מוצרים חדשים, שיתאימו לצרכים המיוחדים של האוכלוסייה הישראלית.

  חברת מהלב בעלת אישורים, שניתנו ע"י משרד התקשורת, להפעלה ולשיווק של ציוד אלחוטי.במהלך שנות פעילותה מונתה מהלב לספק מורשה של ציוד עזר לשמיעה למשרד הביטחון – אגף השיקום, משרד האוצר – אגף השיקום, משרד הרווחה, משרד החינוך, משרד התעשייה והמסחר, מוסד לביטוח לאומי וקופות החולים. למהלב הסדרי מימון עם כל קופות החולים. פעילותה מגובה ע"י רופאי א.א.ג., עו"ס, מרפאות בעיסוק וקלינאיות תקשורת בכל רחבי הארץ. במהלב פועל צוות מקצועי ומיומן שהוכשר לצורך מתן השירות הייעוץ וההכוונה לפתרונות עזר לשמיעה. הצוות מונה יועצי שטח המגיעים לבתי הלקוחות ללא תשלום ולהדגמת הציוד והתאמתו, וצוות תמיכה במשרד המעניק את המענה הטלפוני ושירות במשרד.

  מהלב פועלת גם בתחום הציבורי ומבצעת התאמות של אתרים ציבוריים לטובת אנשים עם מוגבלויות. במסגרת ההתאמות מבצעת מהלב סקירה של האתר, ייעוץ, תכנון ומדידות ובהתאם גם התקנת ציוד. מהלב ביצעה נגישות במאות אתרי פנאי, תרבות, חינוך ועוד. בשנים האחרונות הרחיבה מהלב את פעילותה לטובת אוכלוסיות נוספות ופיתחה מערכת הכוונה קולית אקטיבית יחידה מסוגה בעולם המאפשרת מתן מידע קולי לאנשים בעלי לקות ראיה, מגבלה קוגניטיבית ומגבלה פיסית. המערכת שהינה פיתוח והישג ישראלי זכתה לפרסים והכרה במסגרת כנסים מקצועיים בעולם. תחום נוסף ההולך ומתפתח מתוך הצורך לשפר את התקשורת עם אנשים בעלי מוגבלויות הינו מערכות תקשורת למרכזי שירות CALL CENTER. מהלב מספקת פתרונות טכנולוגיים לשיפור השמיעה וההבנה עבור מרכזי שירות. שיפור הציוד ואיכות השמע והדיבור של המוקדן יכולים לשפר משמעותית את התקשורת עם הקהל הרחב ובעיקר עם קהל עם לקות שמיעה או מגבלה קוגניטיבית.

  צוות המרכז מונה מהנדסים, טכנאים, צוות בשטח וצוות תמיכה במשרד, כולם מוכשרים לתת את המענה לפונים.

   


  צוות החברה

  team

  יחזקאל לוי עובדיה

  מנהל שיווק ופיתוח עסקי

  team

  אורן מלחין

  מנהל חטיבת מכירות

  team

  ליאור אוז

  מנהל מנהל חטיבת תפעול ושירות

  team

  רוית קרדי

  מנכ”לית חברת מהלב


  הסדרים מיוחדים עם כל קופות החולים

  curve